Getty Images/Matthias Hangst

08.11.2018 | 08.13

"Josejeva reakcija? Hitro sem odšel, da je ne bi videl"

Manchester United

Trener Juventusa Massimiliano Allegri je bil razočaran po porazu svoje ekipe proti Manchester Unitedu kljub dobri igri.

Masimilijano Alegri

Getty Image/Gabriele Maltinti

Juventus je povedel po sijajnem golu Cristiana Ronalda v 65. minuti, a je United do treh točk prišel preko Juana Mate v 86. in avtogolom Leonarda Bonuccija v 90. minuti.

"Ronaldo je dosegel neverjeten gol, a razočaran sem, ker smo izgubili. Odigrali smo odlično tekmo. Naš zaključek pa bi moral biti boljši. Ustvarili smo si veliko priložnosti, pa vendar nismo uspeli 'zaključiti' tekme. Lahko bi si že zagotovili napredovanje, a to je nogomet. United ima očitno srečo, v zadnjih trenutkih je zmagal tudi v Premier ligi med vikendom. Dobra stvar je, da smo še vedno prvi v skupini in je vse v naših rokah," je pokomentiral razvoj dogodkov na tekmi Allegri.

Po tekmi je imel glavno vlogo menedžer angleškega kluba Jose Mourinho. Portugalec je, pokazajoč na uho, gestikuliral domačim navijačem.

"Nisem videl, kaj je naredil. Hitro sem odšel v slačilnico, da bi bi se izognil tej sceni," je dejal Allegri.

Po štirih krogih skupine H ima Juve 9 točk, United 7, Valencia je tretja s petimi, zadnje uvrščeni pa so Young Boysi z eno točko.