Klopp o žrebu: "Veselim se vrnitve v Nemčijo"

Liga prvakov 17. Dec 201814:46 > 14:46
Alex Livesey/Getty Images

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp se zaveda, da njegovo ekipo čaka težko delo v osmini finala Lige prvakov, ko so na žrebu v Nionu za svojega nasprotnika dobili Bayern Munchen.

Prva tekma bo na Anfieldu 19. februarja, povratna pa na Allianz Areni 13. marca.

“Žreb je težak. Stvar je v zelo dobri ekipi. Veselim se vrnitve v Nemčijo. Imamo čas, da se pripravimo. Računam na to, da bom imel vse igralce na razpolago. Težko bo, a zanimivo,” je odločitev žreba pokomentiral Klopp in dodal:

“To je drugačni Bayern od tistega, proti kateremu sem že igral. Tukaj sem tri leta. Poznamo stadion in vzdušje bo fantastično.”

Na vprašanje, kako bi zimski odmor vplival na pripravljenost klubov, je nemški strokovnjak odgovoril:

“Zimski odmor ne bo napravil razlike. Nemški klubi imajo več časa, dva ali tri tedne. A v februarju se tega ne bom čutilo.”