Solari o LP: Nič ni nemogoče za Real

Octavio Passos/Getty Images

Trener Real Madrida Santiago Solari verjame, da galaktiki lahko pridejo še do četrtega evropskega naslova zapored.

Kraljevi klub je v zadnjih letih dominiral v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju, saj je naslov osvojil v zadnjih treh letih. Na vprašanje, ali njegova ekipa lahko znova ubrani naslov, je Santiago Solari odgovoril: “Nič ni nemogoče za Real Madrid.”

Evropske prvake v osmini finala čaka mladostni Ajax. Prvi dvoboj bo na sporedu v sredo v Amsterdamu. “Ajax je znan po predanem delu in sistemu dela z mladimi selekcijami. Posvečeni so in igrajo napadalno. To bo težak dvoboj, a v Ligi prvakov so vsi takšni,” je dodal Solari.

Vrhunce obračuna iz Amsterdama si v sredo ob 23:30 oglejte na SK 1, kjer vas ob 21:00 čaka neposredni prenos dvoboja med Tottenhamom in dortmundsko Borussio.