David Ramos, Getty Images

11.02.2019 | 16.13

Mourinho še naprej v Ligi prvakov

Bivši menedžer Manchester Uniteda bo analiziral izločilne boje turnirja za televizijo RT, s katero je že sodeloval na Svetovnem prvenstvu v Rusiji.

Getty Images/Laurence Griffiths

Jose Mourinho

José Mourinho ni več menedžer Manchester Uniteda, a bo vseeno v Ligi prvakov. Portugalec je podpisal s televizijsko mrežo RT (Russia Today), kjer bo v vlogi nogometnega analitika, kot je to že bil na preteklem Mundialu v Rusiji. Mourinho bo predstavil svoja predvidevanja in napovedi pred tekmami, po tekmah pa bo le-te analiziral v dvotedenskem programu, imenovanem 'Na liniji z Josejem Mourinhom' ('On the touchline with Jose Mourinho').

''Komentirati Mundial za RT je bila izjemna izkušnja in veselim se ponovnega sodelovanja s to fantastično ekipo,'' je povedal Mourinho pred začetkom svoje kariere na televiziji.

Prvi 'šov' na bi se odvil 7. marca, pogodba pa mu poteče 1. junija, takoj po koncu elitnega tekmovanja.

V objavljeni predstavitvi Mourinho pravi: "Govoril bom o nogometu, kaj pa naj bi drugega?"

Med svetovnim prvenstvom v Rusiji je RT Mourinhu plačal 1,7 milijona funtov za štiri dni dela na televiziji.