"United – PSG? V vsakem primeru bo zmagala moja ekipa!"

Liga prvakov 12. Feb 201913:15 > 13:15
Alexander Hassenstein/Getty Images

Šved Zlatan Ibrahimović meni, da je PSG pred obračunom osmine finala lige prvakov z Manchester Unitedom v vlogi rahlega favorita.

V osmini finala se bosta sicer srečala dva nekdanja kluba 37-letnega napadalca. Prvo tekmo v torek gosti Old Trafford, PSG pa na Otok prihaja brez Neymarja in Edinsona Cavanija, ki sta poškodovana.

PSG gostuje pri ekipi, ki je v naletu. Na tej tekmi je mogoče vse. Če bi me o mnenju vprašali pred prihodom Solskjaerja, bi vam rekel, da so v boljšem položaju Parižani. To sicer še vedno mislim, ker ima PSG fantastično ekipo. Konec koncev pa je vseeno, kdo bo na koncu zmagal. To bo namreč zmaga tudi zame. Moja ekipa bo še naprej igrala v ligi prvakov,” je povedal Zlatan Ibrahimović.

Liga prvakov je sicer tekmovanje, ki ga Ibrahimović v svoji bogati klubski karieri ni nikoli osvojil.