Getty Images / Christopher Lee

13.02.2019 | 12.18

Navijači Ajaxa niso dali spati Realu: Ognjemet ob 3:00!

Ajax drevi ob 21.uri na svojem stadionu pričakuje madridski Real v sklopu osmine finala Lige prvakov. Navijači amsterdamskega moštva pa so storili vse, da svojim nogometašem priskrbijo karseda veliko prednost. To pomeni, da nogometaši Reala v hotelu niso mogli zaspati vse do zgodnjih jutranjih ur.

AFC Ajax

Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Večer pred prvo tekmo osmine finala Lige prvakov so se pred hotelom, v katerem bivajo nogometaši in strokovno vodstvo Reala zbrali najglasnejši navijači domačega moštva in v "čast" tokratnih gostov pripravili ognjemet. Vse lepo in prav, če ta ognjemet ne bi prišel na vrsto ob 3. uri zjutraj.

Zaposleni v hotelu so poklicali policijo, ki pa je potrebovala kar uro in pol, da je razpodila vse navijače izpred hotela. Štirje navijači Ajaxa so bili aretirani. Če pa bo to pomagalo moštvu iz Amsterdama proti trikratnim zaporednim prvakom pa bo jasno kaj kmalu.