Žalosten, ker je zabil proti svojemu nekdanjemu klubu

Liga prvakov 21. Feb 20191:58 > 2:01
Laurence Griffiths/Getty Images

Nogometaš Manchester Cityja Leroy Sane je čestitel svojemu nekdanjemu klubu za dobro igro proti sinjemodrim v prvi tekmi osmine finala Lige prvakov.

Manchester City je na gostovanju v Gelsenkirchnu slavil s 3:2 in si tako na širko odprl vrata za napredovanje v četrtfinale Lige prvakov.

Leroy Sane je tekmo proti svojemu nekdanjemu delodajalcu začel s klopi, potem pa je v drugem polčasu prišel na zelenico in s fantastičnim zadetkom v 85. minuti srečanja rezultat poravnal na 2:2.

“Bil sem žalosten zaradi Schalkeja, atmosfera na stadionu je bila fantastična, tako kot vedno. Schalke je odigral odlično tekmo, igralci so se neverjetno dobro branili,” je dejal krilni napadalec, ki je na veliko sceno prišel prav v Gelsenkirchnu in potem leta 2016 prestopil v City.

City je povedel preko Sergia Aguera, nemški klub pa je rezultat obrnil z dvema zadetkoma, a sta na koncu Sane in Raheem Sterling v zadnjih minutah prinesla Cityju zmago po pravi drami.

Ekipa Pepa Guardiole je od 68. minute igrala z desetimi igralci na zelenici, potem ko je bil izključen Nicolas Otamendi.

“Videli ste našo željo. Nikoli se ne predajamo in borimo se ne glede na to, kaj se dogaja na zelenici. Dosegli smo tri zadetke in slavili, kar je odličen rezultat,” je zaključil 23-letni Sane.