De Ligt: "Briga me, koga dobimo v četrtfinalu"

Lars Baron, Getty Images

Kapetan Ajaxa, Matthijs de Ligt je za nizozemske medije povedal, da se čisto nihče v klubu pretirano ne ukvarja s tem, koga bodo za nasprotnika dobili v četrtfinalu elitnega evropskega klubskega tekmovanja.

Amsterdamski klub je v osmini finala s skupnim izidom 5:3 porazil Real in se uvrstil med najboljših osem klubov stare celine, kamor so potem pot našli tudi Porto, Tottenham in Manchester United.

Ne poznamo nit vseh klubov, ki so uvrščeni dalje, tako da, počasi, bomo videli. Me pa pošteno povedano prav briga, koga izvlečemo. Tako ali tako bomo morali zmagati, ne glede na to, kdo bo nasproti,” je zelo zrelo dejal 19-letni branilec.

De Ligta tuji mediji že na veliko povezujejo z Liverpoolom in Juventusom, medtem ko naj bi se njegov soigralec Frenkie de Jong preselil k Barceloni.