Mourinho: "Barca in Juve sta favorita v Ligi prvakov!"

Liga prvakov 24. Mar 201916:47 > 17:02
Getty Images

Portugalski strokovnjak je pokomentiral situacijo v Ligi prvakov in imenoval Barcelono in Juventus za favorita za zmago v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju.

Michael Regan, Getty Images Sport

Trenutno brez kluba, Jose Mourinho nadaljuje s svojimi analizami ekip in tekmovanj. V intervjuju za France Press je portugalski trener pokomentiral situacijo v Ligi prvakov, kjer vladata Crisitano Ronaldo in Lionel Messi, opredelil se je tudi glede svojih favoritov za naslov.

Po brilijantnih nastopih v osmini finala Lige prvakov sta Cristiano Ronaldo in Leo Messi spet napolnila naslovnice po vsem svetu, a za portugalskega statega niso najpomembnejši individualisti pač pa kolektiv.

“Vsi govorijo o Cristianu Ronaldu in Messiju, jaz pa bi raje govoril o Juventusu in Barceloni. Vem, da se cel svet raje s prstom kaže na individualiste, a vedno bom nogometni trener in nogomet je še vedno kolektivni šport,” je dejal Jose Mourinho.

Za favorizirani ekipi v Ligi prvakov je Jose imenoval Barcelono in Juventus, a jasno dodal, da so poleg teh dveh še druge dobre ekipe v četrtfinalu.

Barcelona in Juventus sta velika kandidata, a imamo tudi Angleže, Ajax in Porto. Barca in Juve imata izkušnje, talent in po enega posebnega nogometaša in vedno, kadar imaš takšnega nogometa, je tvoja ekipa favorit,” je zaključil Mourinho.