"Ne bojimo se Liverpoola niti katerega drugega kluba"

Liga prvakov 27. Maj 201914:50 > 15:00
Bryn Lennon, Getty Images Sport

Menedžer Tottenhama Mauricio Pochettino je v ponedeljek na novinarski konferenci govoril o prihajajočem finalu Lige prvakov z Liverpoolom.

Težko pričakovana tekma v Madridu je na sporedu v soboto. To je zgodovinski uspeh za Tottenham, prvo finale v najmočnejšem klubskem tekmovanju.

Povezano

To je velik uspeh za klub, ki je ustvari edinstven projekt, kot nihče drug. Uživam v tem času. Danes je 5 let, odkar sem podpisal za Tottenham. Preteklih pet dni smo trdo delali, a hkrati uživali. Pred nami je ena največjih tekem, kar smo jih kadarkoli igrali. Finala Lige prvakov in Svetovnega prvenstva sta dve največji tekmi. Ni me strah Liverpoola niti katerega drugega kluba. Za finale se na moremo pripraviti tako, da razmišljamo o preteklosti. Dobro poznamo eden drugega, a ne pripravljamo se tako, da se spominjamo tekem iz Anfielda ali Wembleyja,” je povedal Pochettino.