Domača evropska tekma Maribora tudi v spletnem prenosu!

NK Maribor

Dobra novica! Za tiste, ki si prve tekme 3. kroga kvalifikacij za nastop v prihajajoči sezoni Lige prvakov med Mariborom in Rosenborgom, smo na Sportklubu pripravili spletni prenos na naši Facebook strani.

maribor

Pred nogometaši Maribora je nova evropska ovira na poti do uvrstitve v dodatne kvalifikacije za nastop v prihajajoči sezoni Lige prvakov. Potem, ko so vijoličasti v prejšnjem krogu skozi šivankino uho priši preko moštva AIK Solna, jih tokrat čaka še en skandinavski nasprotnik, varovanci Darka Milaniča se bodo pomerili proti Rosenborgu.

Ker je poletje čas oddiha in dopustov se zavedamo, da si kvalifikacijskih tekem ne more ogledati vsak sleherni privrženec ali privrženka slovenskega nogometa, smo se s klubom dogovorili tudi za spletni prenos na Sportklub Slovenija Facebook strani.

Da si boste lahko ogledali prenos, morate všečkati našo FB stran.

Začenjamo ob 19:30 s studijskim delom iz Maribora!

Se vidimo!