V živo na SK: PSG brez Neymarja in Mbappeja proti Realu

Liga prvakov 16. Sep 20199:52 > 9:52
Michael Steele/Getty Images

Trener Paris Saint-Germaina Thomas Tuchel ne bo mogel računati na svoja največja zvezdnika Neymarja in Kyliana Mbappeja v prvi tekmi skupinskega dela nove sezone Lige provakov proti madridskemu Realu.

Kot poročajo dobro obveščeni španski in francoski mediji, bosta prva zvezdnika Paris Saint-Germaina Kylian Mbappe in Neymar počivala za prvo tekmo nove sezone Lige prvakov, ko v francosko prestolnico prihaja madridski Real.

Tekmo si boste lahko ogledali v neposrednem prenosu v sredo ob 21. uri na SK2!

Mbappe bo tekmo izpustil zaradi poškodbe, medtem ko je Neymar suspendiran s strani disciplinske komisije UEFA.

Mladi Francoz se je poškodoval tekom tekme domačega prvenstva proti Toulousu in čeprav je v zadnjih dneh že začel z individualnimi treningi, uprava kluba ne želi tvegati s svojim zvezdnikom.

Ko govorimo o Brazilcu pa je prepoved igranja na skupno treh tekmah Lige prvakov še posledica Neymarjevega napada na slovenskega sodnika Damirja Skomino. Neymar se je v domačem prvenstvu že vrnil na zelenice in dosegel zadetek, a toplega sprejema s strani navijačev kluba ni doživel.