VIDEO: Smešnice, slavje trenerja in navijači Salzburga

Liga prvakov 3. Okt 20193:54 > 4:08
Maja Hitij, Bongarts

Drugi večer Lige prvakov je ta teden postregel s številnimi zanimivimi reakcijami trenerjev, pa tudi predsednikov klubov širom evrope, obenem pa so tudi navijači zopet pustili pečat. Oglejte si najboljše posnetke ob zelenici!

Eden izmed zmagovalcev obračuna med Liverpoolom in Salzburgom je bil zagotovo glavni trener avstrijskih prvakov Jesse Marsch, ki je ob izenačenju na 3:3 tekel do kota in proslavil zadetek s svojimi nogometaši.

Na klopi poleg njega je sedel Jürgen Klopp, ki sprva ni verjel, kaj se dogaja po drugem zadetku Salzburga, to pa je pospremil z ironičnim nasmeškom.

Ernesto Valverde je verjetno občutil neverjetno olajšanje, ko je Luis Suarez Barceloni prinesel popoln preobrat.

Predsednik Lyon Jean-Michel Antoine Aulas je pokazal, kako je biti pravi navijač svojega kluba.

Navijači Salzburga so svoje ljubljence s pesmijo pospremili iz stadiona.

Zatem pa z aplavzom pozdravili policaje, ki so jih želeli pospremiti iz Anfielda.