Zidane: Z Garethom ne bomo tvegali!

Liga prvakov 14. Feb 201716:42 > 16:43
Dennis Doyle/Getty Images

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je potrdil, da na sredinem obračunu osmine finala lige prvakov ne bo računal na Garetha Bala.

Zidane je še dodal, da se bo Valižan v postavo kraljevega kluba vrnil šele potem, ko bo na treningih že stalen član.

Bale je poškodbo ligamentov staknil sredi novembra, preteklo nedeljo pa opravil šele prvi trening. Zidane je zato trdno prepričan, da Bale za tekmo proti italijanskemu Napoliju še ne bo pripravljen stoodstotno. “To je prvi teden, da trenira z nami in zaenkrat mu gre dobro. Ni prisotne nikakršne nelagodnosti, ampak bomo videli, ali bo pripravljen za tekmo. Odsoten je bil skoraj tri mesece, zato nikakor ne bomo hiteli,” je pojasnil francoski strateg.

Beli balet bo prvo tekmo osmine finala lige prvakov odigral na domačem stadionu Santiago Bernabeu, kjer v sredo pričakuje Napoli, nato pa varovance Zinedina Zidana v soboto čaka še tekma domače La Lige, ko se bodo prav tako doma pomerili proti Espanyolu.