Messi udaril po Setienu: Tako ne moremo osvojiti LP

Getty Images/Eric Alonso

Kapetan Barcelone Lionel Messi meni, da bo morala njegova ekipa prikazati veliko boljšo igro, ko se bodo tekmovanja nadaljevala, če želijo priti do lovorik.

Povezano

Po remiju z Napolijem (1:1) je Lionel Messi izjavil, da bo Barcelona težko osvojila Ligo prvakov, če bo igrala na takšen način. Hitro je sledil odgovor trenerja Kataloncev Quiqueja Setiena, toda prvi zvezdnik ekip ni spremenil svojega mnenja.

Morda nam bo ta premor koristil. Videli bomo ali se bo tekmovanje nadaljevalo in kdaj. Mislim, da trener ni razumel, kaj sem želel povedati. Moja poanta je bila, da z igro, ki smo jo pokazali na zadnjih tekmah pred premorom, ne moremo osvojiti Lige prvakov,” je ponovil Messi.

“Nikoli nisem dvomil v ekipo in možnost, da osvojimi vse, vendar ne s takšno igro. Vsakdo ima svoje mnenje in to je treba spoštovati. Moje sloni na dejstu, da sem vsako leto igral Ligo prvakov in vem, kaj je potrebno, da bi osvojil naslov.”

Klubi v Španiji so začeli s treningi, medtem ko naj bi se La liga nadaljevala junija. “Veselim se nadaljevanja tekmovanja. Vse bo čudno, sploh, ker ne bo navijačev. Bomo videli,” dodaja Messi, ki s strani kluba ni bil obveščen o aktivnosti glede nakupa njegovega rojaka Lautara Martineza iz Interja: “On je impresiven napadalec. Mislim, da ima veliko kvalitet, zelo jo močan, dobro preigrava, daje gole, dober je na žogi. V kazenskem prostoru se vedno bori, ne predaja se in tekmo lahko obrne v svojo korist. Spektakularen je, verjamem, da bo postal velik igralec.”