Jovetić: Bili smo boljši od Leicesterja

Michael Regan, Getty Images Sport

Sevilla je na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov z 2:1 ugnala angleški Leicester, a je potrebno poudariti, da je dolgo kazalo na bolj zanesljivo zmago Špancev. Tudi Stevan Jovetić je bil po tekmi prepričan, da je bila Sevilla veliko boljši nasprotnik.

Črnogorski reprezentant, ki je v Sevillo kot posojen nogometaš Interja prišel v zimskem prestopnem roku, je bil po tekmi mnenja, da bi morala njegova ekipa bolje izkoristiti terensko premoč.

Bili smo veliko boljši od Leicesterja, imeli smo več priložnosti, ki bi jih morali izkoristiti. Tekma je bila posebna, zmagali smo proti ekipi, ki je do včeraj v Ligi prvakov igrala zelo dobro,” je po srečanju razpredal Stevan Jovetić, ki je podal za drugi gol Seville.

Gola za gostitelje sta dosegla Pablo Sarabia in Joaquin Correa, Jovetić pa se je med zapravljenimi priložnostmi zagotovo spomnil na neuspešno izvedeno enajstmetrovko svoje ekipe. To je v 14. minuti zastreljal prav Correa. Leicester se je v igro vrnil v 73. minuti, ko je gol priključka dosegel Jamie Vardy in poskrbel, da bo povratna tekma bolj napeta.

Gol v gosteh je zelo pomemben. Mi se zavedamo, da tudi z 2:0 še ne bi bili v četrtfinalu, a zdaj se moramo pripraviti še bolje in poizkusiti priti do zmage tudi tam,” je pred povratno tekmo, ki bo na sporedu 14. marca, optimističen Jovetić.