Varane: Mi smo Real, vedno gremo na zmago

Denis Doyle/Getty Images

Branilec madridskega Reala Raphael Varane je pred povratnim srečanjem osmine finala lige prvakov z Manchester Cityjem zatrdil, da v slačilnici kraljevega kluba vsi razmišljajo samo o zmagi.

Prvo tekmo v Madridu so sinjemordi dobili z 2:1, zato je zasedba Pepa Guardiole v odličnem položaju, da izloči španskega velikana. Povratni obračun je na sporedu 7. avgusta.

Mi smo Real Madrid, vedno gremo na zmago. Pripravljeni bomo. Čaka nas težka tekma proti odlični ekipi. Na prvem obračunu smo igrali na visoki ravni, odločile pa so malenkosti,” je povedal Varane in dodal:

Zavedamo se, kaj smo dosegli v zadnjih letih. Vemo, kaj moramo narediti. Doseganje velikih uspehov je v našem DNK, težko pa je ves čas biti na najvišjem nivoju.

Kaj vi mislite, kdo se bo uvrstil v četrtfinale? Ne pozabite, tekme lige prvakov in evropske lige boste lahko spremljali na kanalih Sportkluba.