Zidane: Ne sprašujte me o prihodnosti

Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane poudarja, da mora celotna ekipa sprejeti poraz proti Manchester Cityju in izpad v osmini finala Lige prvakov.

Povezano

Po porazu proti meščanom na prvi tekmi v Madridu z 2:1, je kraljevi klub z enakim rezultatom izgubil tudi na povratni tekmi na Etihadu.

Seveda, da ne moremo biti srečni, ker smo izpadli. Toda izgubili smo proti sijajni ekipi in to moramo sprejeti. Nismo izkoristili priložnosti. Vseeno moramo biti ponosni na to, kar smo naredili v letošnji sezoni. Okoli 95 odstotkov sezone je bilo fenomenalne,” je po koncu poti v Ligi prvakov dejal Zinedine Zidane.

Po koncu tekme je bilo govora tudi o prihodnosti Francoza na klopi Real Madrida. “Tega me ne rabite več spraševati. Gremo na počitnice in se vrnemo. Sem trener Reala vse dokler se ne zgodi kaj nepredvidenega,” je dodal Zizou.

Manchester City je sicer poskrbel za prvi poraz Zidana v vlogi trenerja v izločilnih bojih Lige prvakov. Pred tem so galaktiki pod vodstvom nekdanjega vezista trikrat zapored slavili v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju.