Varane: Jaz sem kriv, žal mi je soigralcev

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Francoski branilec Raphael Varane je prevzel vso odgovornost za poraz madridskega Reala v osmini finala Lige prvakov proti Manchester Cityju.

Povezano

Po treh zaporednih naslovih evropskega prvaka (2016 2017, 2018) je Real v lanski sezoni zaustavil Ajax, v letošnji pa Manchester City.

Ekipa Pepa Guardiole je na povratni tekmi osmine finala Lige prvakov na Etihadu slavila z 2:1, z istim rezultatom kot na prvi tekmi v Madridu odigrani 26. februarja. Obenem so galaktiki prvič po sezoni 2008/09 izgubili oba obračuna v izločilnih bojih Lige prvakov, ko jih je izločil Liverpool (1:0 v Madridu, 4:0 v Liverpoolu).

Glavni krivec za poraz zasedbe Zinedina Zidana je bil Raphael Varane. Prvo napako si je privoščil v 9. minuti, ko je zadel Raheem Sterling, drugo v 69. minuti ob golu Gabriela Jesusa.

Jaz sem največji krivec za poraz. Moram prevzeti odgovornost. Dobro smo se pripravili, toda napake so bile napake prehude. Žalosten sem zaradi soigralcev, zelo slabo se počutim zaradi njih,” je francoski branilec prevzel odgovornost za predčasen konec sezone Reala v Ligi prvakov