Pašalić: Atalanta je dokazala, da se lahko kosa z vsemi

David Ramos, Getty Images

Vezist Atalante Mario Pašalić je bil po porazu proti PSG-ju v četrtfinalu lige prvakov povsem potolčen. Parižani so zaostajali do 90. minute, nato pa še pred podaljškom poskrbeli za popoln preobrat (2:1).

Svetniki so v Lizboni v samem finišu tekme prišli do polfinalne vstopnice in strli srca navijačev Atalante, ki so svoje ljubljence že videli v polfinalu.

Ostaja samo velika žalost. Bili smo tako blizu cilja, a to je liga prvakov. Kvalitetne ekipe lahko v dveh minutah dosežejo dva gola. Seveda smo razočarani. Upam, da se bomo tudi za novo sezono uspeli dobro pripraviti in da bomo znova kos izzivom,” je po tekmi povedal strelec zadetka za italijansko ekipo, ki je v Lizboni močno pogrešala Josipa Iličića.

Naredili smo vse, kar smo lahko, a se je PSG izkazal za pretrd oreh. Mislim, da je Atalanta dokazala, da se lahko bori z največjimi.

PSG se je v polfinale uvrstil prvič po letu 1995, tam pa se bo pomeril z zmagovalcem v dvoboju Atletico Madrid – Leipzig.

Na Sportklubu boste lahko pospremili prav obračun Oblakovega Atletica in četrtfinalni dvoboj Manchester City – Lyon. Preostali četrtfinalni par prinaša derbi dveh velikanov, Barcelona – Bayern München.