Setien: Ali ostajam? O tem ne odločam jaz

Getty Image/Pool / Pool

Trener Barcelone Quique Setien je lahko samo nemočno opazoval rapsodijo Bayerna, ki je v četrtfinalu Lige prvakov s kar 8:2 razbila katalonski ponos.

Povezano

Zelo težek poraz. Dosegli so več golov, kot so jih zaslužili. Dobro smo začeli, vendar nas je moč nasprotnika v številnih fazah tekme pregazila,” je bil po bolečem porazu iskren Quique Setien in dodal: “Ne želim govoriti o temu, kaj klub potrebuje. Tukaj sem šele nekaj mesecev. Če Gerard Pique pravi, da je čas za velike spremembe, imajo njegove besede neko težo. Čas je za analizo in da sprejmemo nujne odločitve za prihodnost.”

Jasno je, da bo Setien težko preživel takšen debakel, a sam ni želel govoriti o svoji prihodnosti. “Mislim, da je prehitro, da govorimo o tem, ali bom ostal v klubu ali ne. Realnost je, da to ni odvisno od mene. Pomembno je, da vsi mi naredimo, kar je potrebno in da razmislimo o vsem, ker je pripeljalo do takšnega poraza.”

Tudi predsednik Barce Josep Maria Bartomeu deli mnenje, da kljub visokemu porazu ne bodo (pre)hitro sprejemali pomembnih odločitev. “Nekatere odločitve so sprejete, nekatere še bodo kot rezultat tega poraza. Naslednji teden bom delal na temu. Sedaj ni čas za prehitre odločitve. Čas je za razmislek,” je dejal Bartomeu.