Pique: Dotaknili smo se dna, potrebne so spremembe

Liga prvakov 14. Avg 202023:25 > 23:28
Getty Images

Branilec Barcelone Gerard Pique po bolečem porazu v četrtfinalu Lige prvakov proti Bayernu ni skrival razočaranja in pozval k spremembam v vrstah katalonskega velikana.

Povezano

Bayern je demoliral Barcelono v Lizboni z 8:2 in ji zadal enega od najhujših porazov v celotni klubski zgodovini. “To nas zelo boli. Tako ne moremo igrati, res mi je zelo težko. Ne vem, kaj bi rekel. Za klub so spremembe nujno potrebne in to ne samo igralcev. Vseeno ne želim v nikogar uperiti prsta,” je po sramoti v Lizboni dejal Gerrard Pique.

Branilec Barcelone se zaveda, da Katalonci nujno potrebujejo spremembe. “Verjamem, da smo se sedaj dotaknili dna. Moramo pogledati okoli sebe in vidimo, kaj se dogaja. Ali je to konec neke ere? Ne vem, toda vem, da nižje ne moremo. Enostavno, nismo na pravi poti. To ni bilo sprejemljivo,” je sporočil Španec.

Klub iz Nou Campa je sezono sklenil brez osvojene lovorike.