Robben: V četrtfinalu moramo biti še boljši

Liga prvakov 8. Mar 201711:29 > 11:32
Lars Baron, Getty Images Sport

Arjen Robben je po včerajšnji veliki zmagi Bayerna proti Arsenalu dejal, da so s soigralci pravi obraz pokazali šele v drugem polčasu.

Bayern je tudi na povratni tekmi zanesljivo premagal Arsenal in se skupnim izidom 10:2 uvrstil  v četrtfinale Lige prvakov. A prvi polčas Nemcev ni bil prepričljiv. Šele v drugem delu smo videli pravi obraz nemških prvakov, takrat je namreč najprej za preobrat poskrbel Robert Lewandowski, njegovi soigralci pa so potem dokončali delo.

Prvi polčas ni bil dober. Pred tekmo so se pogovarjali o tem, da bo Arsenal napadel na vse ali nič in to se je zgodili, mi pa smo spali. V četrtfinalu moramo biti boljši. Drugi polčas je potem prinesel našo pravo igro, pomagala pa sta seveda rdeči karton in enajstmetrovka. To je spremenilo potek srečanja,” je bil prepričan Arjen Robben.