Začelo se je – Monaco hoče 100 milijonov!

Uncategorized 14. Apr 201710:40 > 10:58
Stu Forster, Getty Images Sport

18-letni Kylian Mbappé je vroča roba, to je jasno. Jasno je tudi, da se bo njegovo ime v naslednjih mesecih še bolj pojavljajo v medijih. Predvsem zaradi bogatih ponudb evropskih velikanov.

Getty Images/Stu Forster

Najbolj naj bi se zagrel madridski Real, ki išče dolgoročno rešitev na položaju osrednjega napadalca. O tem, koliko je Real pripravljen ponuditi, še ni govora, je pa jasno, da bo moral potencialni kupec seči globoko v denarnico.

Lastnik Monaca Dimitri Ribolovljev namreč za Mbappeja zahteva najmanj 100 milijonov evrov odškodnine. Igralec je medtem trdno na tleh in noče govoriti o svoji prihodnosti.

“Real je velik klub, ampak moram se še veliko naučiti. To je klub, kamor gre igralec, ki že ima izkušnje in je na vrhuncu kariere. Jaz še nisem tam,” skromno pravi tudi novi francoski reprezentant, ki je v tej sezoni na 34 tekmah dosegel 21 golov in 11 asistenc.