Preobrat: Verratti zadovoljen v Parizu

Getty Images/Claudio Villa

V zadnjih tednih so se pojavila namigovanja o prihodnosti italijanskega vezista pri PSG-ju, ki naj ne bi bil najbolj zadovoljen v francoski prestolnici. Zdaj je prišlo do preobrata, Verrattijev agent namreč trdi, da njegov varovanec ne gre nikamor.

Igralčev zastopnik Marco Di Campoli pravi, da je Verratti trenutno zelo srečen, tako z življenjem v Parizu kot igranjem za PSG, hkrati pa je dodal, da svojega varovanca nekoč vseeno vidi igrati za kakšen italijanski klub.

Govorice, da si ga v svojih vrstah želita Barcelona in Bayern so vse glasnejše, a Di Campoli umirja žogico: “Možno je, da bo kdo poslal konkretno ponudbo, ampak takrat boste o tem govorili s klubom, ne z mano.”

24.-letnik je leta 2012 iz Pescare prestopil k PSG-ju, ki ga je takrat treniral Carlo Ancelotti, zdajšnji trener Bayerna. Ravno tu francoski mediji vidijo povezavo.

“Carlo ga je pripeljal v Pariz, kasneje pa ga je želel videti tudi pri Realu. Marca pozna in dobro ve, česa je sposoben,” dodaja Di Campoli.