Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Danes je s francoskim prvoligašem OGC Nice enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno podpisal 33-letni nizozemski reprezentant Wesley Sneijder in se tako pridružil vrsti zvenečih okrepitev moštva v zadnjih letih.

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Francoski nogometni prvoligaš Nica nadaljuje z nakupi zvezdnikov. Potem ko je pred dvema letoma pripeljala francoskega reprezentanta Hatema Bena Arfo, lani zloglasnega Italijana Maria Balotellija in Brazilca Danteja, je zdaj v moštvo prišel še nizozemski zvezdnik Wesley Sneijder, poroča STA.

Nica za zveznega igralca, ki je leta 2010 z Interjem osvojil ligo prvakov, z nizozemsko reprezentanco, za katero je odigral rekordnih 131 tekem, pa je bil dvakrat svetovni podprvak, ni plačala odškodnine, saj je bil, potem ko se ga je po koncu lanske sezone odrekel turški Galatasaray, prost igralec.

“Zdaj imamo v naših vrstah poleg Danteja in Balotellija še tretjega igralca, ki je osvojil ligo prvakov. Smo zelo ponosni in pa tudi veseli, da smo se z Sneijderjem, ki je danes uspešno opravil zdravniške preglede, hitro dogovorili,” s sporočili iz kluba, ki je lani v francoskem prvenstvu zasedel tretje mesto.

Nica se bo letos poskušala prebiti v ligo prvakov, v odločilnem krogu kvalifikacij se bo udarila z Napolijem.