PSG Atleticu ponuja Pastoreja za Oblaka

Getty Images/Maurizio Lagana

Nesramno bogati PSG se ne ustavlja. Potem, ko so že pripeljali Neymarja, sta sedaj pred vrati Parižanov še Mbappe in Jan Oblak.

V kolikor res pride do prestopa Kyliana Mbappeja v PSG, potem Parižani ne bi v svoje vrste mogli pripeljati Jana Oblaka, ki je njihova velika želja. PSG je že tako ali tako porabil (pre)veliko denarja za okrepitve in je pod drobnogledom UEFE. Odkupna klavzula Jana Oblaka je 100 milijonov evrov, vendar vodstvo kluba je prišlo do ideje, da bi se PSG z Atleticom dogovoril za menjavo. Javier Pastore v Atletico Madrid, Jan Oblak pa v PSG, to je možnost s katero pa se pri rdeče-belih najbrž ne bodo strinjali.

PSG pa se bo moral spogledati tudi s kakšno prodajo, saju jih v nasprotnem primeru lahko doleti huda kazen. Trenutno sicer odnosi PSG-Barceloni niso najboljši vendar glede na to, da Coutinho, Erikssen in Dembele niso blizu prestopa k Barceloni, se kot možnost po pisanju španske “Marce”, da se na Camp Nou preseli Angel Di Maria, nekdanji član madridskega Reala.