Neymar na premiernem nastopu: Gol in podaja za zmago!

Uncategorized 13. Avg 201723:04 > 23:06
Aurelien Meunier/Getty Images

Najdražji nogometaš na svetu Neymar je imel sinoči zelo uspešen debitantski nastop v dresu PSG-ja. Pariški klub je v gosteh s 3:0 ugnal Guingamp.

Neymar je v PSG prišel iz Barcelone, ki je za prestop prejela 222 milijonov evrov. Prvi polčas se je zaključil brez zadetkov, mrežo domačih pa je v 52. načel Jordan Ikoko, ki je dal avtogol.

Deset minut kasneje je Nemyar poslal vrhunsko podajo do Edinsona Cavanija, ki je zlahka zaključil za 2:0, osem minut pred koncem pa se je Brazilec še sam vpisal med strelce. Tokrat sta z Urugvajcem zamenjala vlogi in je podal on, Neymar pa zadel.

PSG ima na začetku lige dve zmagi, prepričljiv je bil tudi Monaco, ki je s “hat-trickom” Radamela Falcaa  boljši od Dijona. Klub s kneževine je slavil s 4:1, Strasbourg pa je Lille deklasiral s 3:0. Po dveh krogih sta pri 6 točkah še Marseille in Saint-Ettiene.