Ubijalski PSG: Sanjski debi Mbappeja, MCN že kaže zobe

Aurelien Meunier/Getty Images

Nogometaši PSG-ja so v petem krogu francoskega prvenstva razbili naslednjega nasprotnika, tokrat tudi z najnovejšo okrepitvijo Kylianom Mbappejem.

Prvo tekmo je v dresu PSG-ja odigral druga najdražja okrepitev v zgodovini Kylian Mbappe. V napadu je zaigral skupaj s Cavanijem in Neymarjem nekateri so ta trio že poimenovali MCN.

PSG je Metz premagal s kar 5:1 in napovedal lov na praktično vse ožne lovorike v letošnji sezoni.

Parižane je v vodstvo popeljal Cavani po podaji Neymarja še pred koncem polčasa je Metz izzenačil uspešen pa je bil Riviere.

Odločitev pa je padla v 56. minuti, ko je pri domačih rdeči karton prejel Assou-Ekotto. Samo nekaj minut pozneje je svoj prvenec, ki ne bi mogel biti lepši dosegel Mbappe, ki je z udarcem iz prve zadel za 2:1.

Potem pa se je nadaljevalo z zadetkom Neymarja v 69. minuti.

Za 4:1 je nadaljeval Cavani, ki je zadel po podaji Mbappeja. Zaključil pa je Lucas, ki je postavil končni rezultat 5:1.