Milijon, da Neymar strelja enajstmetrovke? Ne, hvala!

Mike Hewitt, Getty Images Sport

Če gre verjeti virom iz Španije, so lastniki PSG-ja Edinsonu Cavaniju ponudili milijon evrov, da izvajanje enajstmetrovk prepusti Neymarju, vendar naj bi Urugvajec ponudbo gladko zavrnil.

Po drami, ki smo ji bili priča po razpravi med Edinsonom Cavanijem in Neymarjem, kdo bo izvajal najstrožjo kazen, španski El Pais poroča, da so lastniki PSG-ja Urugvajcu  ponudili milijon evrov, da izvajanje enajstmetrovk prepusti Brazilcu. Gre za enako vsoto, ki jo bo Cavani dobil, v kolikor bo sezono končal kot najboljši strelec kluba.

Marsikdo bi ponudbo z veseljem sprejel, a med njimi očitno ni Cavanija, ki je predlog lastnikov menda zavrnil. Predsednik Parižanov Nasser Al-Khelaifi je pred tem porabil cel teden za pogovore s predstavniki Urugvajca, vendar na koncu kljub vsemu vloženemu trudu ni dosegel svojega namena.

Trener Unai Emery je že pred tem dejal, da naj nesprozum rešita igralca sama in da je, vsaj kar se njega tiče, jasno, da je prvi izvajalec najstrožjih kazni Cavani, kot je bil že pred prihodom nekdanjega člana Barcelone.

Potrebno je priznati, da celotna situacija iz dneva v dan postaja vse bolj absurdna …