PSG opustil lov na Oblaka, zdaj hoče Donnarummo

Uncategorized 15. Dec 201717:47 > 17:48
Getty Images/Claudio Villa

Nesramno bogati lastniki francoskega velikana naj bi ohladili zanimanje za našega Jana Oblaka, saj je na voljo postal mladi Italijan Gianluigi Donnarumma

Getty Images/Marco Luzzani

“Vir zagotavlja, da bo Oblak ostal do konca sezone in vodilni v klubu s trenerji v taboru rdeče-belih so mu že namignili, da se želijo sestati in ponuditi precej izboljšano pogodbo in, če bi odšel Antoine Griezmann, bi postal najbolje plačan nogometaš pri rdeče-belih,” je zapisal dnevnik AS iz Madrida.

Na Apeninskem polotoku so prepričani, da je Paris Saint-Germain v Milan poslal ponudbo, ki je ni moč zavrniti. Govorijo o pogodbi, vredni 12 milijonov evrov, in sicer že za zimski prestopni rok.

Parižani želijo izkoristiti nastalo situacijo v Milanu, kjer so navijači rdeče-črnih nezadovoljni z vratarjem in seveda tudi z rezultati, ki so v tej sezoni že odnesli enega trenerja, Vincenza Montello. PSG naj bi se zanimal tudi za člana AS Rome, Brazilca Alissona Beckerja.