Mbappe: Če bi bil Real iz Pariza…

Catherine Ivill/Getty Images

Mladi francoski nogometaš Kylian Mbappe je povedal, da je imel na mizi ponudbo iz Real Madrida, ampak se je rajši odločil za PSG, ker prihaja iz njegovega države.

Kylian Mbappe je pred začetkom sezone prestopil iz Monaca v PSG, sedaj pa je čudežni deček odkril nekaj zanimivosti s prestopnega roka.

“Res je, da smo se pogovarjali, vendar vse te govorice okoli Real Madrida so zame preteklost. Zavrnil sem jih, ker je PSG iz moje države. Ista situacija bi bila, da bi bil nek otrok iz Madrida, ki navija za Real in ima priložnost, da igra za kraljevi klub, vendar ima še eno ponudbo iz drugje. Izbral sem PSG in sem srečen glede na to kako se stvari odvijajo za sedaj. Povsem sem predan klubu,” je pojasnil mladi Francoz.