Berić zelenim priboril točko proti Marseilllu

profimedia

Slovenski napadalec je včeraj na tekmi francoskega prvenstva med Marseillom in Saint Etiennom odigral ključno vlogo pri remiju z 2:2. Samo štiri minute po vstopu v igro je namreč zabil izenačujoči gol.

Na uvodu tekme Ligue 1 so gledalci lahko prišli na račun predvsem v prvih dvajsetih minutah tekme, ko so videli kar tri zadetke. Marseille je v vodstvo v 4. minuti popeljal Florian Thauvin. Čez pet minut je že sledilo izenačenje za katerega je poskrbel Kévin Monnet-Paquet. V 20. minuti je rezultat polčasa 1:2 postavil Morgan Sanson.

Saint Etienne je v drugem polčasu pred domačimi gledalci lovil zaostanek enega zadetka, ker ga domači niso dosegli je domači trener posegel po zamenjavi in v 71. minuti v igro poslal Roberta Berića, ki se mu je oddolžil samo štiri minute pozneje, ko je zabil za točko po podaji z desne strani se je v pravem trenutku spretno znašel in poskrbel za delitev točk.