PSG zavrnil operacijo, Neymar v ekipi že proti Realu?!

Uncategorized 27. Feb 201815:54 > 15:56
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Trener PSG-ja, Unai Emery, je za francoske medije povedal, da klub ni sprejel zdravniškega nasveta, naj gre Neymar takoj na operacijo poškodovanega gležnja.

Brazilski ofenzivni vezist si je na tekmi proti Marseillu poškodoval stopalo, po čemer so v klubu ocenili, da bo moral počivati kakšna dva tedna. Danes so zdravniki dejali, da bi moral Neymar na takojšnjo operacijo, a so sedaj iz PSG-ja sporočili, da bodo svojega zvezdnika kljub vsemu skušali usposobiti za tekmo Lige prvakov proti Realu.

Odločili se bomo v naslednjih nekaj dneh, zdaj pa potrebujemo predvsem mir,” je povedal trener Emery. Bask na klopi pariškega kluba verjame, da bo Neymar 6. marca, ko sledi povratna tekma osmine finalalLige prvakov proti Realu, že nared.

Res je, da so možnosti danes manjše, kot po tekmi z Marseilleom, a fant želi igrati na vsaki tekmi. Potrpežljiv sem. Obstaja malo možnosti, da bo pripravljen, raje počakajmo,” je dodal strateg francoskih prvakov. Real je na prvi tekmi v Madridu slavil s 3-1.