PSG pripeljal mlado nemško zvezdo

Uncategorized 16. Avg 201813:43 > 14:08
Lintao Zhang/Getty Images

Francoski nogometni prvak PSG je v svoje vrste pripeljal še enega novega nogometaša, novi član moštva iz francoske prestolnice je postal mladi nemški igralec Thilo Kehrer, ki je klub okrepil po odhodu iz Schalkeja.

Mladi obrambni nemški nogometaš Thilo Kehrer, ki je začetek svoje klubske kariere preživel pri moštvu Schalke 04 in ki je prešel vse mlade selekcije nemške reprezentance v dresu katere je odigral 32 tekem in dosegel tri zadetke, je postal novi nogometaš francoskega nogometnega prvaka PSG-ja. Parižani so za 21-letnega mladeniča plačali kar 37 milijonov evrov.

To je sicer šele druga okrepitev pariške ekipe, potem ko je kot prost nogometaš v klub prišel legendarni vratar Gianluigi Buffon. Kehrer je tretji kupljeni nogometaš, saj je bil letos dokončno realiziran tudi prestop Kyliana Mbappeja za dodatnih 135 milijonov evrov, potem ko je zadnjo sezono v klubu bil kot posojen nogometaš.