Marseille obupal nad prihodom Balotellija

Paolo Bruno/Getty Images

Predsednik Olympiqua iz Marseilla Jacques-Henri Eyraud je uradno potrdil, da se klub iz Velodroma ne zanima več za nakup Maria Balotellija, ki bo kot kaže ostal pri Nici.

Pogovori med Nico in Marseillom so bili dolgi, na koncu pa niso obrodili sadov. Francoski mediji so o prestopu Maria Balotellija na Velodrom napisali ogromno zgodb, a iz prestopa kot kaže ne bo nič.

Čutim, da Mario po uradni objavi Nice, v kateri so zapisali, da ostaja pri njih, ne bo odšel nikamor. Možnosti za prestop so zdaj zelo majhne. Pogovorov ne bo več, mi pa smo že začeli z iskanjem novih nogometašev na trgu,” je povedal prvi mož kluba iz Marseilla Jacques-Henri Eyraud.

Ko se načrtuje tak prestop, se morajo vse strani prilagoditi in žrtvovati. V podjetništvu je najpomembneje, da se sklene dogovor, ki zadovolji vse. Mario je talentiran nogometaš, a zaradi tega ne bomo tvegali naše eksistence. Ne želim govoriti o tem, če je morda prestop preprečil njegov zastopnik Mino Raiola,” je še dodal Eyraud.