PSG prodal skoraj milijon dresov

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Francoski prvak PSG je predstavil številke prodanih dresov v minuli sezoni. Več kot očitno se mu je nakup Neymarja, Kyliana Mbappeja in ostalih zvezdnikov še kako izplačal.

Ob dejstvu, da je PSG v Franciji praktično nepremagljivi, sta se Neymar in Kylian Mbappe za zadetek v polno izkazala tudi v marketinškem smislu. Mediji v Franciji pišejo, da so pri PSG-ju v minuli sezoni prodali 900 tisoč dresov. Največ seveda od Neymarja in Mbappeja.

Zanimivo, da je bilo največ dresov prodanih v Aziji, kjer so bili na vsaki tekmi na pripravljalni turneji stadioni razprodani, navijači pa so na stadion prihajali s takšnimi in drugačnimi simboli kluba iz francoske prestolnice.

Zaradi vsega naštetega želi vodstvo kluba izkoristiti trenutek in že pripravlja nov dizjan dresa, za katerega se še ne ve točno, kdaj bo končan.