Ibrahimović: V PSG se vračam samo kot šef

Uncategorized 9. Nov 201813:26 > 13:26
Sean M. Haffey, Getty Images Sport

Potem, ko je Zlatan Ibrahimović sprva zavrnil možnost, da bi spet zaigral za Milan je tokrat ovrgel še možnost, da bi se vrnil v PSG, no vsaj kot igralec ne.

Zlatan Ibrahimović je v ameriški Ligi MLS že zaključil z letošnjo sezono. Za LA Galaxy pa je več kot očitno že odigral svojo zadnjo tekmo.

Zadnjih nekaj tednov ga mediji množično selijo v različne klube, tudi nekatere za katere je že zaigral. Sprva je bil to Milan, a je Šved že dejal, da se tja ne bo vrnil, sedaj pa je v svojem slogu zavrnil tudi možnost, da se ne bo vrnil v PSG, vsaj kot igralec ne.

“V PSGju želijo, da delam za klub. V kolikor se bom vrnil v Pariz, bo to samo v kolikor bom šef. Zaradi ničesar drugega se nebi vračal. Druge možnosti ni,” je dejal popularni Ibra in dodal:

“Še vedno sem aktiven igralec in želim si igrati. Ko se odločil, kaj bom počel, vam bom sporočil.”