Mbappe: Neymar je najboljši igralec PSG-ja!

Getty Images/Francesco Pecoraro

Kyliana Mbappeja, ki bo vsak čas dopolnil 20 let, čaka reprezentančni prijateljski obračun proti Urugvaju, predstavnike sedme sile pa je zanimalo vse kaj drugega, kot reprezentanca.

Getty Images/Catherine Ivill

Novinarji so vzhajajočo zvezdo svetovnega nogometa vprašali, “ali na istem nivoju igra v klubu in reprezentanci” ter tudi to, “ali so njegovi soigralci pri PSG-ju in francoski reprezentanci podobne kvalitete”?

Ali sem isti igralec v reprezentanci in klubu? To ne gre tako, saj je klub neka druga zgodba. Konkretno pa obstaja nogometaš v PSG-ju, ki je korak pred ostalimi. To je Neymar, ki je naš najboljši igralec! V reprezentanci so vsi na istem nivoju,” je odgovoril Kylian Mbappe, ki je ob porazu Francije v okviru Lige narodov proti Nizozemski odigral vseh 90 minut.

Kar se tiče mojih načrtov, želim osvojiti Ligo prvakov in vse trofeje v Franciji. Da ostanem zdrav in postanem evropski prvak z reprezentanco čez dve leti. Zmagati, zmagati in zmagati, to je tisto, kar si želim,” je poudaril mladi zvezdnik.