Van Gaal: Neymar mora postati ekipni igralec

Uncategorized 28. Nov 201813:25 > 13:28
Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Nekdanji trener Barcelone Louis van Gaal pravi, da katalonskim velikanom ni potrebno vrniti brazilskega zvezdnika Neymarja nazaj v svoj klub.

Neymar je lani zapustil Barcelono v največjem nogometnem prestopu v zgodovini, nov klub pa našel v Parizu. Po poročanju španskih medijev pa naj bi katalonski klub vseeno želel svojega nekdanjega zvezdnika dobiti nazaj v svoje vrste.

“Mislim, da to za Barcelono ne bi bilo dobro, a to je le moje mnenje. Neymar je še vedno mlad nogometaš, ki se še vedno lahko razvija. Mora pa se v prihodnosti naučiti, kako postati moštveni igralec,” je o brazilskem zvezdniku spregovoril nekdanji trener Barcelone, legendarni Louis van Gaal.

“Neymar je prevelik individualec in zato mislim, da mora Barcelona najprej dobro razmisliti, preden ga pripelje nazaj,” je še dejal nizozemski strateg.

Neymar je v dresu Barcelone dosegel 105 zadetkov na 186 tekmah.