Getty Images/Christof Koepsel

09.02.2019 | 20.31

Cavani zabil za zmago in poškodovan ostal na klopi

PSG je na prvem sobotnem obračunu 24. kroga Ligue 1 pred svojimi navijači z minimalnih 1:0 premagal Bordeaux.

Edinson Kavani

Getty images/Michael Regan

PSG se je po prvem letošnjem prvenstvenem porazu v prejšnjem krogu hitro vrnil na zmagovite tirnice. Zmagoviti zadettek za zmago proti Bordeauxu je v 42. minuti iz najstrožje kazni prispeval Edinson Cavani.

Kljub zmagi je trener Parižanov Thomas Tuchel lahko zaskrbljen, saj se je tik pred koncem prvega polčasa poškodoval strelec edinega zadetka in med odmorom tudi ostal v slačilnici.

Francoski mediji poročajo, da si je poškodoval prepono in je vprašljiv za torkov prvi obračun osmine finala Lige prvakov proti Manchester Unitedu.

PSG je imel še nekaj zrelih priložnosti, vendar se izid ni spremenil.