Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

13.02.2019 | 21.29 > 21:39

Robert Berič zablestel z golom in podajo

AS Saint Etienne

Robert Berič, ki mu v zadnjem obdobju pri francoskem St. Etiennu ne gre vse po načrtih je na današnji tekmi proti Strasbourgu zablestel in pokazal, da še zna zabijati zadetke.

Robert Berič, ki mu v zadnjem obdobju pri St. Etiennu ni vse postlano z rožicami je danes dobil priložnost, da na domači tekmi proti Strasbourgu dokaže, da še ni za odpis. In točno to je tudi storil.

Tekmo je začel v prvi postavi in do zadetka prišel že v 4. minuti, ko je zadel z glavo po podaji Timotheeja Kolodziejczaka z desne strani. V 27. minuti pa je za drugi gol zelenih asistiral tudi sam, do zadetka pa je prišel Loic Perrin.

Strasbourg je v drugem polčasu prišel do zadetka, vendar na koncu so se domači veselili zmage z 2:1.