Neymar in Mbappe ostajata v Parizu 2000 odstotno

Clive Rose, Getty Images Sport

Lastnik PSG-ja Nasser Al-Khelaifi je poudaril, da klub nerazmišlja o prodaji Neymarja in Kyliana Mbappeja, čeprav francoski mediji iz dneva v dan poročajo, da se temu ne bodo mogli izogniti, v kolikor bo klub želel spoštovati pravila finačnega fair playa. Parižani so Nimes odpravili s 3:0.

V zadnjem času je bilo veliko govora, da se bo moral PSG odreči enemu od dveh največjih zvezdnikov, da bi spoštoval pravila Uefe. Nasser Al-Khelaifi kljub temu ostaja odločen, da oba ostajata v Parizu.

Zagotovo je, da Neymar in Kylian ostajata. In to ne 100, temveč 2000 odstotno,” je navijačem zagotovil prvi mož PSG-ja in nadaljeval: “Čeprav številni mediji trdijo, da ju bomo morali prodati, trdim, da bosta ostala v Parizu. Seveda želimo pripeljati še nekaj drugih igralcev in to bomo naredili po pravilih finančnega fair playa.”

Neymar se trenutno nahaja v Braziliji, kjer okreva po poškodbi stopala, njegovi soigralci pa so tudi brez njegove pomoči gladko odpravili Nimes s 3:0. Mbappe je dosegel dva zadetka (postal je najmlajši igralec v Ligue 1, ki je dosegel 50 zadetkov), enega pa Christopher Nkunku.