'Mraz' v Parizu: "Klub si zasluži več kot le plačance"

Clive Rose, Getty Images Sport

Skrajneži iz vrst navijačev francoskega prvaka PSG-ja so po izločitvi iz Lige prvakov izjemno razočarani, za poraz krivijo igralce in jih napadajo z besedami: "Klub si zasluži več kot le plačance".

Vzdušje v Parizu je po težki nepričakovani izločitvi iz Lige prvakov še vedno hladno. Manchester United je na Parku Princev poskrbel za pravi šok za PSG in njegove navijače, ko je z zmago v gosteh s 3:1 poskrbel za preobrat (izid prve tekme na Old Traffordu 0:2) in izločil favorizirani PSG v osmini finala elitnega evropskega tekmovanja.

Ta poraz je nov udarec za multimilionarski projekt PSG-ja. Skrajneži med navijači pariškega kluba so v petek zvečer javno besedno obračunali z nogometaši, katere krivijo, da barv kluba ne branijo spoštljivo.

Ti isti igralci, ki igrajo za čast kluba, v dresih našega kluba in se od njih pričakuje, da jih bodo neumorno branili, zdaj dolgujejo navijačem, klubu, zaposlenim in vsem, ki pa se borijo. Nismo navijači samo v primerih zmage, a ne dovolimo, da igralci brez ponosa teptajo čast našega kluba v blatu. PSG si zasluži več kot le plačance, ki jim je bolj v interesu plača kot pa boj v barvah kluba. Ponosni smo na našo ekipo, ne pa na naše igralce,” je bilo zapisano v sporočilu za javnost na socialnih omrežjih.