Neymar ostaja!

Getty Images/Srđan Stevanović

Neymarjev oče je v intervjuju za UOL razkril, da so skoraj ničelne možnosti, da njegov sin poleti zapusti PSG. Nasprotno, v igri je nova pogodba.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Neymar Jr. je bil na seznamu želja madridskega Reala. Z njegovim podpisom bi klub zadovoljil navijače po klaverni sezoni, a vse kaže na to, da se Brazilec po koncu sezone ne bo premaknil iz Pariza. Tako je v intervjuju za UOL zatrdil njegov oče, kjer je omenil, da so možnosti odhoda minimalne.

Še več, ‘O pai’ je razkril, da se, kljub še trem letom do izteka pogodbe, nogometaš že pogaja za novo pogodbo s PSG-jem. “Še vedno ima 3 leta do izteka pogodbe. In se že pogovarjamo o podaljšanju. Možnost, da ne bo odšel, je zelo velika. Neymar je omenjen v vseh govoricah glede prestopov v velike klube ob vsakem prestopnem reku, kar pa nakazuje dobro pot v njegovi karieri. Vedno je med velikimi imeni in to nekaj pomeni. V tem trenutku pa ne pomeni, da bo res odšel v drug klub,” je zagotovil Neymarjev oče.