Neymar se vrača, a žal prepozno

Uncategorized 3. Apr 20193:49 > 3:55
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometaš Paris Saint-Germaina Neymar se bo danes pridružil soigralcem na treningu, potem ko ga je poškodba stopala od nogometnih zelenic držala vse od meseca januarja.

Neymar je poškodbo metatarzalne kosti v stopalu utrpel v tekmi francoskega pokala proti Strasbourgu meseca januarja, ta poškodba pa mu je onemogočila, da bi pomagal svojim soigralcem v osmini finala Lige prvakov, kjer je PSG izpadel proti Manchester Unitedu, pa čeprav je imela pariška ekipa gromozansko prednost z 2:0.

Neymarjeva rehabilitacija poteka dobro, to pa pomeni, da se bo danes Neymar vrnil na treninge moštva, kjer bomo najprej le opravili nekaj preizkusov. Zdravstveno osebje kluba bo še naprej pozorno spremljalo njegov povratek in opravila še dodatne preglede v naslednjih dveh tednih,” so sporočili iz kluba.

“Prehitro je govoriti o povratku. Moramo biti potrpežljivi. Meni je zelo težko, a se mprepričan, da je Neymarju še precej težje,” je dejal trener PSG-ja Thomas Tuchel.

Do poškodbe je Brazilec v sezoni na 23 tekmah dosegel 20 zadetkov in dodal 11 asistenc v vseh tekmovanjih