PSG odhaja po nakupe v Real

Uncategorized 14. Maj 201911:45 > 12:01
Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Kar trojica nogometašev madridskega Reala je visoko na spisku želja moštva Paris Saint-Germain v poletnem prestopnem roku.

Že več mesecev se v vrstah madridskega Reala obeta prava čistka, saj želi Zinedine Zidane po povratku na klop, moštvo iz Madrida vrniti na stare, zmagoslavne tirnice. Junija, ko se začne poletni prestopni rok, bo Real po vsej verjetnosti na spisek razpoložljivih igralcev uvrstil številne člane svojega moštva.

Eden izmed klubov, ki je zelo zainteresiran za dogodke na stadionu Santiago Bernabeu je Paris Saint-Germain.

Kot poročajo francoski mediji, je klub iz francoske prestolnice zagret za trojico nogometašev Reala. Toni Kroos, Isco in Gareth Bale so visoko na spisku želja, vsaj dva izmed treh omenjenih nogometašev pa bo Real poleti po poročanjih španskih medijev tudi prodal.

Po prvih poročanjih, naj bi PSG trojico nogometašev dobil za nekaj več kot 200 milijonov evrov, to pa je znesek, ki nesramno bogatemu klubu ne bi smel predstavljati težav.