PSG bi rad zadržal Buffona

Uncategorized 16. Maj 201913:27 > 13:27
Michael Steele, Getty Images

Izkušeni vratar Gianluigi Buffon je potrdil, da mu je PSG ponudil novo pogodbo, ki bi ga v Franciji zadržala še eno sezono.

Italijan je na Park princev prestopil po lanski sezoni, s francoskim velikanom pa je podpisal enoletno pogodbo. Že nekaj mesecev se govori o tem, da bi lahko 41-letnik to poletje znova zamenjal klub, zdaj pa je vratar sam potrdil, da obstaja velika verjetnost, da bo ostal v Parizu.

Klub mi je ponudil možnost, da v Parizu ostanem še eno leto, kar me veseli. V naslednjih dneh bomo opravili še nekaj pogovorov in videli, če lahko nadaljujemo sodelovanje,” je povedal Gianluigi Buffon.

Zadnje leto je bilo neverjetno, pridobil sem nove izkušnje in tukaj našel tisto, kar sem iskal,” dodaja legendarni Italijan.

Gigi je lani v vseh tekmovanjih v gol stopil na 24 tekmah, PSG pa je kljub njegovemu prihodu znova ostal brez željenega rezultata v ligi prvakov.