Tuchel: Znašli se bomo tudi brez Neymarja in Mbappeja

Clive Rose, Getty Images Sport

Trener PSG-ja Thomas Tuchel si želi, da bi Neymar in Kylian Mbappe tudi naslednjo sezono nosila dres kluba iz Pariza, a da bodo našli rešitev, tudi če temu ne bi bilo tako.

Neymar ima s Parižani pogodbo podpisano do leta 2022, Kylian Mbappe pa še leto dlje, a postavlja se veliko vprašaje, ali bosta do konca izpolnila svoje obveznosti v pogodbi.

Če bi vprašali trenerja, bi jim jaz odgovoril: ‘Ja, želel bi.’ Toda mi smo previdni ni nismo naivni. Številno klubi si želijo takšne igralce, toda jaz si želim, da bi bila oba tudi v naslednji sezoni tukaj. Toda če to iz kakšnega razloga ne bo tako, bomo našli rešitev,” je ob četrtkovem druženju z novinarji dejal Thomas Tuchel.

Mbappe je pred dnevi še nekoliko razgrel govorice o odhodu, ko je dejal, da je na veliki prelomnici v svoji karieri.

Kylian je poseben igralec. Poln je samozavesti, dosega pomembne zadetka in to želi početi ves čas. Fantje, kot so on, so res posebni. Šefi nanj niso jezni. On ve, kaj dela, zelo je pameten. Vseeno mislim, da takšna izjava ni bila potrebna,” je še dodal nemški strateg.