David Ramos, Getty Images

06.06.2019 | 06.35

Ni dolgo čakal: Leonardo se vrača v PSG

AC Milan

Nekdanji brazilski reprezentant Leonardo, ki je prejšnji mesec zapustil mesto športnega direktorja moštva AC Milan, se vrača v Paris Saint-Germain, poroča italijanski novinar Gianluca Di Marzio.

Leonardo

Claudio Villa/Getty Images

Leonardo bo v Paris Saint-Germainu na mestu športnega direktorja prvaka Francije zamenjal in nadomestil Antera Henriqueja.

Brazilec je v sezoni 1996/97 igral za moštvo iz francoske prestolnice, od leta 2011 do leta 2013 pa je že opravljal naloge športnega direktorja v klubu.

Parižani so v zadnji sezoni še šestič v zadnjih sedmih letih osvojili naslov v domačem prvenstvu, še vedno pa čakajo na preboj v Ligi prvakov, kjer jih je v tej sezoni v osmini finala zaustavil Manchester United.